Leden 2013

Hlásím se.

1. ledna 2013 v 16:17 | Elfel |  Deník Elfela
Ahoj.
Doufám, že jste všichni přežili ty Vánoce a Silvestr. Já si po naší rozlučce řekl, že se lakoholu nedotknu a až do včera mi to hladce vycházelo. Ale mamky bratranec přinesl pivko a já nejsem typ co odmítne, jelikož nechci urazit. Neměl jsem toho moc, snad jen čtyři dvojdecky a řeknu vám, že to byla moje smrt! Celou noc jsem nespal, bolela mě hlava, stále jsem chodil na záchod vyprazdňovat zásoby tekutin a opět je doplňovat, jelikož má "huba" prahla po vodě. Ta tomu ale ještě završila korunku. Voda je na žaludek těžká a ještě jsem se po ní málem pozvracel. Vzali mě zase záda, ale jak! Nemohl jsem se dneska ani zvednout z gauče. Už aby byly vedra a dalo se nějak sportovat, protože takhle furt sedět je hrozné.
Ve čtvrtek jdu do školy. Moc se mi nechce. Vlastně se mi nechce vůbec! Nejraději bych se vyspal ještě ten čtvrtek a pátek, ale raději ne.
Opět jsem se zcela oprostil od Metinu! Už pár měsíců jsem se na něj ani nepřihlásil (jenom mezi námi- neplánuji to). :-)
Co se týče povídek, tu yaoi zatím ponechám rozpracovanou, ale uveřejňovat ji nebudu. Nechce se mi ji ani psát, jelikož mě tyto choutky už opouští- a jsem trochu rád. :) Narozdíl od toho jsem začal psát zcela novou. Některým z vás jsem již o ní říkal, těm zbylým o ní říkám teď. Založim jsem pro tu povídku speciální blog, odkaz naleznete na konci článku.
Sem samozřejmě budu dále přispívat. I když už ne moc.

Teď k dárkům. Dostal jsem nový mobil. Páni! Dotykový mám poprvé a jsem zatím spokojený. Hlavně u psaní SMS zpráv. Dále luxusní svetr, džíny, aww....
A co jste dostali vy?

S pozdravem,
Elfel.


PS: ODKAZ NA POVÍDKU