Kapitola 15. ,Hon

1. listopadu 2012 v 6:30 | Elfel |  Hon
Kapitola 15.

Abi, Lin, Niki, Cris i Mila běžely v jedné řadě proti dvěma posledním trojkám- Timovi a Danielovi.
Lin sdělovala v myšlenkách jakýsi narychlo uspořádaný plán ostatním, ale v tu ránu ji zasáhl obrovský balvan do hlavy, který po ní pomocí levitace vrhnul Daniel.
Nyní už byly jen čtyři.


'Zranění hlavy se hojí nejdéle, proto nemá cenu na Lin čekat.', pronesla druhá nejstarší- Niki.
Mila se ještě naposledy ohlédla, než se zcela vzpamatovala. Její malé tělíčko pracovalo stejně jako ostatních. Byť nebyla veliká, vyspělá, měla zcela stejné vlastnosti, kterými oplývaly její "sestry".
Vzduchem létaly další kameny. Naštěstí všechny díky svému speciálnímu zraku zaregistrovaly veliké ledové těleso a stačily se vyhnout.
Zářivé zlaté vlasy Cris byly její nevýhodou. I v té tmě šel spatřit jejich lesk i barva, proto musela být neustále v pohybu.
'Daniel i Tim jsou o dost rychlejší, navíc mají noční vidění a schopnost levitace. Musíme je nějak dostat zezadu! Je nás přece víc.', pronesla Lin, co se už hnala podél kopce k západní části louky.
'Ale jak?', ptala se Mila.
'Ty na ně zezadu skočíš, chytneš je za krk a jakmile k tobě vztáhne ruce, já ho bodnu do hrudě, musíme z nich dostat srdce!'
'Dobře.'
Všechny cítily kolínskou okolo sebe v jakémsi kruhu. Mila, jakožto vybraný obětní zajíček, vyskočila z kruhu ven. V tom mžiku ji Daniel shodil na zem. Než se na ni stačil vrhnout, už mu vysela na krku, s drápy zaťatými do jeho hrdla.
Zasyčel bolestí. Lin přiskočila zpředu, ale on se odvrátil. Tak poskytl místo pro útok Cristal. Než se stačil nadát, už měl v hrudi její ruku. Svalil se k zemi, Milu narazil na ostrý kámen, Cristal zasáhl letící balvan a na Lin se vrhnul Tim.
Mezitím, co se Niki a Lin vypořádávaly s Timem, Na Cris, Abi a Milu zbyl právě Daniel, jehož hruď se v mžiku zhojila.
'Abi, musíš ho zabavit, já na něj pak skočím a vyrvete mu s Cris srdce.', pronesla finální plán Mila.
'D-dobře!'
'Nemůžu uvěřit, že mi vyklouzl! Byla jsem tak blízko!', prodloužila své drápy Cristal.
'Tak teď!', vyjela Abigail přímo do náruče Danielovy.
Oba si drásali hrdla, nohy, paže, až se Abi podařilo zasadit ránu drápem do jeho očí. Na moment zakolísal bolestí. To už ho za krk opět držela Mila. Strhla ho k zemi a břicho mu tiskla nohama. Tak jí nemohl na nic narazit.
"Dělejte!", štěkla na ně.
Daniel se málem vyprostil z jejího sevření, ale Mila ho hryzla do krku. Pomalu mu vysávala slastnou krev.
Znovu zakřičel bolestí. Na jeho hruď si klekla Abigail. 'Drž mu nohy!', zvolala na Cris, když ji udeřil kolenem do temene.
Abi mu vrazila své pařáty s dlaní do hrudníku. V tom jejím tělem projela neskutečná bolest. Rozkašlala se. Chvilku jí trvalo, než si uvědomila, že jí po bradě tečou proužky její krve, hruď se zalévala horkem, náhlým studeným vánkem, opět horkem… střídalo se to.
"Ne!", zahryzla se hlouběji Mila.
Abigail vázla v hrudníku ruka nepřítele. Oba si navzájem drtili srdce, rvaly ho z toho druhého. Sama Abi už věděla co přijde. Bolest nevnímala, jen tahala, tahala a tahala. Musela zachránit své sestry… Její odhodlání ji ale zničilo. Ozvalo se hlasité prasknutí, když z její hrudě vystřelilo co si bubnujícího, vroucího a krví nasáklé.
Cris ale stihla chytit ruku své téměř mrtvé sestry. Škubla s ní a i srdce nepřítele bylo z jeho těla venku. "Abi! Abi!", dávala jí k ústům svou ruku, z níž tekla krev.
Ale ona už byla mrtvá.
'Cristal pozor!', zajíkala se Mila, která si všimla dvou dalších ležících těl na zemi- Lin a Niki.
Zářivé vlasy se zaleskly v záblesku světla. Hlava s tlustými rty, dokonalým úzkým nosem padla k zemi společně s jejím srdcem.
Mila byla na všechno sama. Nevěděla co dělat, ale bylo jisté, že sama proti takovému nepříteli nemá sebemenší šanci. I když jasně ve tmě viděla jeho vlažné tělo, bylo jisté, že by zemřela stejně rychle. Pak by mohl on pomoct jeho přátelům, což nemohla dovolit.
'Zaměstnám ho, jak budu moci, sestry!', pronesla Mila v hlavě, ačkoli věděla, že už jí nikdo nikdy neodpoví. Z líce jí ukápla slza.
"Snad nebrečíš, holčičko! Přece nechceš umřít se slzami na tváři!"
"A ty chceš zemřít s úsměvem na rtech?", oponovala Mila.
Na tuto otázku ale neodpověděl. Malá hnědovlasá dívka se naposledy zhluboka nadechla, než se obrátila k panickému útěku, směrem k Evelin. Byla sice na druhé straně bojiště, ale někde začít musela. V tom ale uviděla Hanu na zemi, jak vzdoruje obrovskému vlkodlakovi…

Pomůže Mila Haně? A co její sestry… Myslíte, že je dokáže pomstít?
Další kapitola: Izabela a Mia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hikari - san Hikari - san | Web | 1. listopadu 2012 v 14:45 | Reagovat

woooow, to bylo správně nechutný, to s tím srdcem (když říkám správně, myslím přesně tak, jako to mám ráda :D jsem sadistka :D)
dokonalý a hlavně na konci mě to vždycky strašně navnadí, ty otázky *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama