29.10. 2012

29. října 2012 v 18:42 | Elfel |  Deník Elfela
Ne. ... tohle fakt už není normální. Nemůže být..... nesmí....

Už několik dní jsem sem nedal nějaké informace o sobě. Trochu mne to mučí, protože nikomu tam už nemůžu věřit. Na pár vyjímek. Hodně mě to žere, protože to nikomu nemohu říct a já to potřebuju vyventilovat.


A jak se říká, začněte vždy od sebe. Tak prosím.

Jsem totální kretén! Upřímně a od srdce jsem debil, idiot a kretén! Já těk kurvám udělám matiku! Vysvětlím fyziku! Jsem pro ně, když mě potřebujou pro tohle a pro tamto... pro půjčení sešitů a bla bla bla. Ale to co dělaj... ne teď jsem přece u sebe.
Nikdy nikomu (!!!) nic o sobě neříkejte. Opravdu ne a obzvláště ne na střední. Nikdy si nejste jisti, co ten druhý je zač. Opravdu ne a za ty čtyři roky to ani nemusíte zjistit.
Já si vylil své srdce několika opravdu nepravým osobám, jen podle mého prvního dojmu- jsou fajn. Nedal jsem na rady mé bývalé spolužačky, která se v těhle "lidech" vyzná. (O uvozovkách, až butu u ostatních.) A teď na to doplácím 101% mých chyb!
Já si o sobě myslím, že poznám, kdy jsem nasraný a kdy jen neklidný a nervózní. Ne? Však když je člověk nasraný, zatíná zuby aby si nepustil hubu naplno...

/Lidi omlouvám se za chyby, ale čekal jsem 2 hodiny v mrazu na autobus, pak jsem šel na koupit a šel přes kilák domu a před pul hodinkou jsem dorazil domů a furt necítím prsty. takže pardón za překlepy./

Teď o ostatních:

Tohle nejsou lidé... Normální lidé cítí, vnímají a rozumí citům druhých. Tihle nerozumí absolutně ničemu, jen chlastu, sexu, kouření a sraní se do druhých. Vždyť ani neumějí pomlouvat! LOL!?
Minulý týden před fyzikou jsem jim pomáhal dělat matiku (některým z nich jsem ji dělal celou), vysvětloval jim tu fyziku a bavím se takhle s kamoškou (snad kamoškou) a přisere se k nám ta cigánka "A komu to jako cpeš!?" a odejde s tou kamoškou, která ji ještě poděkovala!? :-) Fajn.
Pak do mě začala rejpat o fyzice, ať se koukám uklidnit a nejsem nasranej. Aha... tak já budu nasranej proto, že nerozumím fyzice? :-D Ahmm.... to jsou mi ale novinky ;-)*. Pak tam něco do mě začala lomcovat a já jí to oplácel (o hodině) a pak jsem raději přestal, jelikož by to mělo velmi špatné konce. A učitelka tu cigánku ještě sjela "Karlo! Chceš další 5 za práci v hodině!?"

/Jsem si tak trochu jistý, že se o tomto článku donese až k nám do třídy, ale jak jsem se zmínil výš, potřebuju se vypsat!/

A dneska... vůbec jsem si jich nevšimal a první otázka od jedné ...ehm... které jsem dobrý jen na přepis sešitů "Ty sis smazal fcbook?"
"Ne! Jen deaktivoval."
"A to jako prooč?"
"Co je ti do toho?"
"Ježíííííííííš nebud nasraneeeeeeeeej" :-D Epic fail lidi ;-)
A já se nechal vyzkoušet ze somatologie a mám za jedna. Kamoška se mě zeptala, co jsem dostal, tak jsem jí řekl za jedna. A ze zadu se ozvalo "šprteee" a já měl sto chutí zařvat "nezáviď"....., ale jak říkám- drž hubu a krok!
Nebo takhle o velké přestávce jde většina lidí kouřit a ta cigánka si sedla Kateřině na klín a začali mě tak pomlouvat, že to bylo slyšet přes celou třídu a každou chvilkou se na mě otáčeli s hláškami "fůůůůůůůj".
Taky ta Kačena (jedna z osob, kterým jsem se svěřil, a považoval ji za inteligentní a hezkou- ach, mýlení je lidské, ***= tzn. něco ještě napíšu :-D) řekla Karle, že jsem prostě...na kluky a teď se tam začali smát ještě s tou Kristýnou, jak jsem jí dobrý jen na přepis. (Psát furt táhle támhletý...když jsou tam všechny ženský krom mě.... asi by jste se v tom nevyznali.) Jedinou, koho jsem neslyšel smát a tvářil se neutrálně byla P., připadá mi fajn i se normálně baví... nemluví jen o sexu, chlastu a nečumí jen na oblečení!- což se o drtivé většina říct nedá.
A už jen slyším to, jak se baví o sexu kluka s klukem.
Karla "Vždyť to musí strašně bolet!"
Kačena se na mě jen podívala a smála se.
Kristýna "Tak se ho zeptej."
"Fuuuuuuuuuj" :-D Opravdu...konverzace na špičkové úrovni.

/Znáte ten vtip se zuby? Máš zuby jako hvězdičky?? Žluté a daleko od sebe? Tak tohle jsou Pětihvězdičkové dámy :-DDDD/


Skutečně jsem čím dál tím víc fascinován jejich nedostatky, týkajících se nejen vzhledu, ale především IQ...do tohoto začátku školního roku jsem považoval za nemožné, aby žena měla IQ v mínusu... opět.... mýlení je lidské ;-) Ale nedávejme jim to za vinu, ty ani nevědí, v jakých jednotkách se měří proud. :-D

***
Byl jsem se svou bývalou spolužačkou Kačkou na nádraží a pomlouvali jsem Kačenu (výše uvedenou, která má mimochodem děsně velkou hlavu a napuchlé rty- odpřírody).
Kačka: Nepřipomíná ti něco?
Já: Pátrací balón?
Kačka: Ne! Botox!
Já: Ale hodně špatnej!

Nebo o té Karle říkají, že je Řekyně? :-D- dobrej vtip.
Kačka: Řecká bohyně! A jak se k nám dostala?
Já: Óoo! Řecká bohyně, Řekyně! Připlula z Řecka na kánoi! Po Vltavě!
Kačka: A proti proudu!
***

Nevím, jestli tam vydržím, ale nakonec na všeho jednou dojde! Snad... ale nejvíce mě sere to, že se ta jedna máma zná s ředitelkou...prý moc dobře...ale jen se mi to dneska doneslo, tak nevím. Pane Bože, prosím! Ale i ta jedna kámoška od nás ze třídy říkala, že zanedlouho propadnou nebo je vyhodí, tak počká. :-) A víte co? Tahle zkušenost jen řekne člověku, že má být příště 1. opatrný a 2. bude vědět, že na první dojem nesmí dát nikdy. I když první dojmy trvají měsíce... i roky.Přeju mnoho úspěchů v týdnu.... Elfel.

PS: Hon se blíží do finále, spokojeni (Spokojena? ;-)- ví komu je otázka určena).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hikari - san Hikari - san | Web | 30. října 2012 v 16:26 | Reagovat

Bože řekni mi, co to tam u vás máte za debilní puberťácký slepice ???!!!! Já jen čumím, fakt, na to už se nedá nic napsat, jako zažila jsem hodně debilů, slepic atd.. ale tohle... !!!
Fakt je ignoruj protože je to snad časem přestane bavit... :(( já taky nikomu nic neříkám, vlastně nikdo ze třídy o mě ani po čtyřech letech nic moc neví (kromě mých dvou kamarádek) a stejně se sem tam najde nějaká k*áva a nějaká stupidní pomluva, napadání, urážení.... Úplně kašli na ty ubožáky(ubožačky), protože oni si ten svůj nedostatek IQ prostě takhle kompenzujou... asi jsem tady teď taky nasekala spoustu chyb, ale děsně mě to vytočilo, to chování takovejhle lidí, tak se nezlob
Ale k tomu Honu... :)) na jednu stranu jsem fakt zvědavá, jak to dopadne, na druhou stranu mě mrzí konec stejně jako u všech tvých povídek... ale však ty něco zase vymyslíš :)
PS: přežij to v tom ústavu, myslím na tebe :)*

2 AniariShattered (Skatie) AniariShattered (Skatie) | Web | 30. října 2012 v 17:31 | Reagovat

Jo tak takovýhle opice jsou nejhorší, to znám... máš chuť jim dát přes hubu, ale držíš se protože by to skončilo blbě a stejně by pokračovaly. Ale zase se na to dívej takhle, já vím že pomluvy jsou něco strašnýho (a říká to člověk, kterej má díky škole posraný život tam kde žije) ale nedá se nic dělat toho se nezbavíš nikde. Nauč se je buď odpálkovat, a nebo ignorovat... však jak ti říkala ta kámoška takovýhle typy jako první letí a nebo na to dojedou, ale to už je jejich věc. Chce to hlavně se obrnit pevnýma nervama :( Fakt dávám blbé rady, ale někdy zabíraj :) Nedej se a mysli na to, že ve škole nejsou jen lidi s kterýma si můžeš pokecat a svěřit se jim, máš tu další kámoše kteří tě podrží a neboj se jako tvoje spoluadminka tě nedám :D ani já a ani Nameya :) držíme při tobě :)
Stačí přežít pár hodin a pak je můžeš zas hodit za hlavu :) :* myslím na tebe :*

3 Danny Danny | 4. listopadu 2012 v 16:41 | Reagovat

Jop, to se holt stává. Ve většině tříd najdeš nějaký blbky nebo blby, ale stačí přežít do matury a už je nikdy nemusíš vidět.
Navíc z toho možná vyrostou. To bude cajk :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama