Lov na stín

21. července 2012 v 18:54 | Elfel |  Kapitolové povídky


Autor: B. O. / Elfel
Žánr: Sci-fi
Pokračování: Hon
Předchozí: Plán C

Prolog:
..... Rukou jsem si tiskla krvácející ránu na krku, potila jsem se jako svině před porážkou a z očí mi tryskaly slzy. Ne ty Poslední, ale bolesti. Pozorovala jsem, jak mi na rukách naskakují tlusté žíly, jak mi na stehnech mizí tuk a zůstává napnutá bílá kůže, plná zimy.
Blesk osvětlil celé dolní prostranství pavilonu, odkud šlo vidět až na chodbu- co spojovaly různé pavilony, či budovy- zrovinka ve chvíli, kdy před námi na oné chodbě probíhal Bernard. Chtěla jsem se zvednout, ale bolest mi to nedovolila. Všímala jsem si i narůstajících nehtů, v ústech mi cosi bodalo do jazyka- později jsem si všimla, že to byly mé špičáky.
Celé se to odehrávalo nejspíš chvilinku, ale člověku v bolestech a utrpení tak velkém, to připadá jako léta.
Přede mnou se odehrával boj- modré, šedé a rudé paprsky světel, doprovázející krupobitím, skřípáním nehtů, skřeky a hromy se míhaly sem a tam po celé budově. .....

Kapitoly:
Kapitola 1. / Kapitola 2. / Kapitola 3. / Kapitola 4. / Kapitola 5. / Kapitola 6. / Kapitola 7. / Kapitola 8. / Kapitola 9. / Kapitola 10. / Kapitola 11. / Kapitola 12. / Kapitola 13. / Kapitola 14. / Kapitola 15.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ~Vampire's Girl~ ~Vampire's Girl~ | Web | 21. července 2012 v 19:28 | Reagovat

Jojo dvě :) Tu druhou jsem prozměnu ještě neviděla já, ale už jí mám stáhlou, tak jí dneska shlédnu a pozěji přidám na blog, jak se mi líbila.
Nevím jak moc pohádková je ta druhá, ale tahle je opravdu veselá pohádka :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama