Kapitola 39. ,Život R. Aika

31. července 2012 v 11:19 | Elfel |  Život R. Aika
Kapitola 39.

První hodina ranní. Srdce mi bušilo jako o závod, když jsem stál před těmi dveřmi do JEHO "kanceláře".
Tiro už spal, když jsem odcházel. Tak nevině. Zaklepal jsem.
"Pojď.", vstoupil jsem. "Zavři a pojď sem.", dveře klaply a každým mým krokem jsem cítil, jak je mé srdce zachváceno extrémně rychlými údery. "Sundej si tričko." ,poslechl jsem. "Sundej si kalhoty,…", opět jsem poslouchal, až jsem skončil nahý na jeho klíně. A víte co je horší než si ztěžovat? Nemít si komu ztěžovat, a když si ztěžovat teda už budete, bude to jedině mnohem horší.
Cítil jsem, jak se jeho ledové ruce dotýkaly mých lopatek a sjíždějí podél páteře dolů, slyšel jsem, jak jedna z jeho rukou rozepíná poklopec a viděl jsem padat jeho kalhoty na tvrdou zem s cinknutím polokoženého opasku se zdobením z chirurgické oceli.
"Teď to zabolí..", usmál se. Ten jeho hnusném úsměv! Prudce jsem se opřel o opěradla židle, ono to spíš bude jakési křeslo, tak prudce, až to zavrzalo. Ale on mi sebral veškerou rovnováhu, a ne že by se snažil jakkoli pomalu a něžně zacházet s mou-osobou, ale podstrčil mi ruce a já plnou vahou spadl na jeho úd. Okamžitě jsem pocítil horké pramínky krve stékající po mých hýždích.
Znovu se usmál a objal mne kolem hrudního koše tak, že mi prsty dráždil bradavky, druhou zvedl jedno z mých stehen, aby si udělal větší pohodlí na křesle a aby se jeho penis dostal lépe k mé zadnici. Jazykem mi kroužil okolo ušního boltce, občas ho stiskl i zuby (ne něžně).
Místo nějakého vzdychání jsem si raději skousl ret nebo jazyk. Ale on přirážel stále prudčeji, jak kdyby na to čekal. Párkrát mi nějaký ten pazvuk unikl mezi zuby a jemu to jaksi pozvedlo vnitřní já, jeho stisk se zpevňoval a uzavíral téměř celou mou nohu, jak neprodyšné vězení. Jeho ústa voněla po víně a zároveň páchla po doutnících.
Všiml jsem si i sklizeného stolu, nejspíš tam taky skončím.
"Otoč se.", řekl. Zprvu jsem nechápal, jak to myslí, ale pak mi to došlo. Teď se naše hrudě spojili a on mi lízat a kousal bradavky. Držel mě za hýždě a vnucoval mi prostředník a ukazovák do úst. Až mi vhrkli slzy do očí. Jeho dlouhé nehty mi občas skříply jazyk.
Už jsem si myslel, že snad nemá v plánu vyvrcholit. Měl. Se silným stiskem bradavky, až trochu prokousl kůži, skončil.
"Jaké to bylo?" zeptal se s uspokojeně tupým obličejem. Já neměl ani sílu mluvit, všechno mě bolelo, stále jsem cítil jeho stisk ruky na své noze, kusem oblečení jsem si otíral hýždě i stehna od krve a dlaní překrýval bradavku.
Už jsem se cápal k oblečení, když někdo zaťukal.
"Vstupte…" řekl "..už tu na vás čeká.", nekompromisní bezcitný parchant.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hikari - san Hikari - san | Web | 31. července 2012 v 12:23 | Reagovat

už to vypadalo, že na něj nebudou tak tvrdí a nakonec to stejně zase schytal... skvěle napsaný jako vždy *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama