Kapitola 35. ,Život R. Aika

25. července 2012 v 22:10 | Elfel |  Život R. Aika
Kapitola 35.

Následovalo tření našich údů. Nic nepříjemného, spíš naopak. Chvilinku si to vychutnával, ale nejspíš ho to přestalo bavit, nebo chtěl víc. Stáhl mi i trenky a pomalu mi začal úd mnout v dlani.
Stáhl mi tenkou mikinu i tričku. Jazykem mi z úst sjížděl po tváři, po krku, po bradavce, po hrudi až k penisu, který si, jako vždy, bravurně vzal do parády. Do této doby jsem snad nic tak příjemného nezažil. Během minuty bylo hotovo, lépe řečeno u mě.
Levou rukou mi nadzdvihl koleno a pravou se opřel za mým ramenem o nízký rám postele. Pomalu mi začal pronikat mezi mé hýždě, až se zarazil. Víc to nešlo. Teď už jsem se jen klepal a čekal, až mi praskne konečník.
Nu což, k tomuhle baráku prostě zakrvavená prostěradla patří.
Slastnou chvilku doprovázelo hučení aut a prudké světlo. Trocha naklonění obličeje pomohla. Ale za chvilku slunce povylezlo a znovu mi svítila do obličeje. Tiro se nahnul a lehl mi na břicho, přičemž svým obličejem zakryl paprsky. Objal jsem ho kolem pasu, když mi jeho spodní část hrudi přejížděla po mém penisu.
Mé druhé vyvrcholení proběhlo během chvilinky. Tirovo následovalo tak po pár vteřinách. První sex, při kterém jsem si nevzpomněl na Nicka. Doufal jsem že nebude poslední. Jen jsem si vychutnával těchto pár minut.
"Líbilo se ti to?" promluvil na mě, když se ze mě svalil na záda po mém pravém boku.
"Jak moc!" tohle se snad ani nedalo pochválit slovy. Tak vedle mě ležel a rychle dýchal, jak pes, co právě doběhl maratón.
"Rozmyslil jsi si to?" podíval se mi do očí a podepřel se o loket.
"A s čím?"
"No, s-…"
"Už vím, co myslíš. Moc jsem nad tím nepřemýšlel. Bylo by dobré, odsud vypadnout. Opravdu dobré…"polkl, jako by věděl, že si nenechám ujít jedinečnou příležitost po nějakém druhém týdnu vypadnout. "…,ale nejdu do toho." V jeho očích se najednou tak zalesklo. Opravdu jak ta nejvyleštěnější skleněná kulička, diamant. Nejspíš slzami. Nebo radostí. "Pak za ním dojdu." Oznámil jsem.
"Hm." Políbil mě a vstal. Tak trochu se otřel a oblékl se. Na to si zase lehl vedle mě. Ruku mi dal mezi vlasy a pomalu mě hladil. Byl jsem strašně unavený, nevím z čeho. Ale usnout jsem nehodlal. Hlavně ne takhle. Napodobil jsem Tira, otřel se, ale mě to trvalo déle a něco na sebe hodil. Raději jsem si nelehal, věděl jsem, že bych usnul, takže turecký sed mi musel postačit.

Nejhorší tady byla hygiena. Celkově jste si mohli užít skvělou, teplou sprchu jen v neděli, nebo sobotu. Ale jen jeden z těchto dnů, byly na to všelijaké kontroly, jako třeba takové lístky, co vám dali každé pondělí na snídani a v jeden z těchto dnů jste před koupelnou dali lístek hlídači. Na to jste si pak mohli užít teplou vodu. Jinak se můžete sprchovat a pečovat o sebe jak chcete. Teda, pokud vám stačí ledová voda. Má asi tak čtyři stupně nad nulou. Na vyčištění zubů stačí, na hygienu genitálií taky, to je vlastně vše, co tu potřebujete k práci. No, nebylo by od škody si jednou za dva dny opláchnout vlasy.

Náhle někdo zaklepal na dveře.
"Dále.." zvolal otráveným hlasem Tiro.
Dveře se s tichým zavrzáním otevřely… . Nemohl jsem uvěřit vlastním očím!
"Mami!?"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hikari - san Hikari - san | Web | 26. července 2012 v 9:39 | Reagovat

konečně !! :) ty jo, asi nejlepší kapitola? n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama