Itachi a Sasuke 2

27. července 2012 v 8:59 | Elfel |  Jednodílové povídky
Itachi a Sasuke 2
Žánr: Yaoi !!

Autor: Elfel

ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!!


Včera byl perný den pro všechny členy rodiny.
Sasuke prošel s týmem Sedm další částí zkoušek na Chuuniny, Itachi splnil misi typu A, otec měl po radě, která se táhla až do pozdních ranních hodin dnešního dne a matka připravovala překvapení pro Sasukeho, který má dnes narozeniny.
Sasuke ale vstával dřív, jelikož si byl plně vědom, že všichni spí, ba i toho, že má narozeniny, hodlal prozkoumat překvapení, jenž si pro něj všichni bedlivě připravili.
V ledničce našel veliký dort, s čokoládovou i vanilkovou polevou- ten byl od matky. Na horních poličkách s květinami našel zbrusu nový kunai, speciálně zahnutý i vybroušený ze zvláštně ukuté ocele- od otce. Ale od bratra…nikde nic. Malému Sasukemu to vrtalo hlavou, jelikož dostával k narozeninám dárek pokaždé, což znamená i od každého. Vzal si do pusy suchý rohlík, jemně posypaný mákem, do ruky hrníček s horkým kakaem a sypal si to k sobě do pokoje. Hodiny ukazovaly pět hodin a čtyřicet osm minut, Itachi už měl dávno vstávat. TO bude asi tím, že má po misi… třeba se chce vyspat. Pokud spí, tak bych mohl…
Dopil zbytek již vlažného kakaa, během cesty do bratrova pokoje naposledy převalil patičku rohlíku v ústech a polkl.
Dveře otevřel naprosto potichu, ani nezavrzaly.
Itachiho černé dlouhé vlasy, na noc rozpuštěné, zcela zakrývaly jeho obličej, tak jeho bráška nedokázal odhadnout, jestli doopravdy spí. Ale tímto se vůbec nezabýval. Opatrně odkrýval knihy, jestli tam někde náhodou něco není, pak oblečení, až dospěl ke stolu s jeho ninja vybavením. Bohužel ani zde nic nebylo.
Slunce ještě nevystrčilo ani šestinu svých paprsků, když se Sasuke chystal odejít.
"Hledáš něco, bráško?", přejel Itachi jazykem po oušku svého bratra.
Ten se nezmohl ani na slovo, či jakýkoli pokus ho odradit, jen vzdychl, zavzpomínal na ten jejich minulý projev lásky.
"Tak hledáš?", nyní už boltec jemně stiskl.
"N-ne.", vydechl.
Itachi bratra zezadu objal. Svými svalnatými pažemi, hbitými prsty i teplými dlaněmi pomalu odhaloval polonahé tělo rodinného oslavence. Cítil, jak se Sasukeho svaly od tehdy zvětšily v důsledku dospívání. Svými prsty sklouzával níž, od prsních svalů, po žebra, kde jemně přitlačil konečky prstu tak, aby to Sasukeho zalechtalo, pak opět zvolnil a kroužil kolem pupíku.
"Co by si si přál, hm?", Itachi se sklonil na úroveň bratrovi hlavy, aby mu mohl líbat šíje, aby mu mohl svými pramínky havraních vlasů provokovat kůži.
Sasuke jen vzdychl a naprosto zrudl, ale nic nepověděl.
"Pak, pokud to našemu oslavenci nebude vadit, budu pracovat já.", tiše se zasmál.
Jazykem přejížděl po Sasukeho krku, zatím co jeho prsty provokativně kroužily po břišních svalech nebo tahaly za gumu kalhot od pyžama. Začal je pomaličku stahovat dolů.
Sasuke se ke svému bratrovi pomalu otočil. Itachi toho samozřejmě využil a začal ho náruživě líbat. Jazykem přejížděl po zubech, dolním patru, až se setkal s jazykem svého malého milovníka. Objímaly se jazyky, tiskli se k sobě, ochutnávali tělesné teplo svého partnera. Sasukemu tekly slzy blaženosti, své nehty zadíral do lopatek brášky, kterého tak miloval.
Pak se jejich rty opustily. Na jeden dlouhý moment Sasuke vzdychl, propustil ven veškerý zatajovaný dech. Jeho starší sourozenec si dal vlasy za uši a pustil se do své práce s mladším, zcela svléknutým, bratrem. Jazykem se dotkl špičky Sasukeho vztyčeného penisu, pak přejel jazykem po celé jeho délce hřbetu. To samé zopakovat asi třikrát, než ho vložil celý do úst, přičemž jazykem stále pracoval, kroužil i při pohybech hlavy dopředu i do zadu.
Sasuke hlasitě zasténal, skousl si ret a své dlaně obořil do Itachiho hustých černých vlasů.
"Miluju tě.", procedil sasuke mezi stisknutými zuby, jimiž stále svíral zakrvácený ret.
Ale Itachi se věnoval pouze své práci. Větám svého bratra, ve kterých mu prokazoval lásku nevěnoval pozornost. Stále stahoval předkožku pomocích rtů, jazykem kroužil kolem žaludu, dokavaď jeho bráška nezakusil opojné pocity vyvrcholení.
Sasuke už věděl, že teď bude muset zapracovat on, ale také nemusel- měl narozeniny. Na druhou stranu, co by pro něj neudělal. Jemně mu strčil klíčních kostí, tím naznačil svému bratru, aby si sedl, což také udělal. Itachimu částečně stáhl kalhoty od černého pyžama. Jen tak tak si strčil jeho penis do úst, do poloviny ho vsunul, pak zase obnažil, celý navlhlý od svých slin.
Itachi se tvářil kamenně, ale bylo jasně vidět, jakou práci mu to dává. Jeho tváře byly zrudlé.
Sasuke tedy pokračoval. Sedl si mu na klí, ruce mu položil na ramena a opět ho začal líbat, zároveň klesal níž, na bratrův vzrušený úd. Sykl bolestí, s čímž nechtěně kousl svou lásku do jazyka, ale ten na sobě, jako vždy, nedával nic znát.
Zatím co se Sasuke snažil se zakrvácenými ústy pohybovat nahoru a dolů, Itachi mu pečlivě olizoval bradavky, osahával hruď i hýždě. Tím také povzbuzoval Sasukeho k rychlejším pohybům.
Celé to dění začalo oblévat ranní studené slunko, které akorát vylézalo, společně s půl šestou hodinou.
Začalo se projevovat vzdychání staršího bratra, ale bylo jisté, že oba už toho moc nevydají. Zpocení, vyčerpaní si předávali své tělesné teplo v tom chladném ránu.
Itachi už ležel s mírně pokrčenými koleny, o něž byl mladý Sasuke opřený. Oba hlasitě oddechovali do prázdného pokoje, riskovali, že je rodiče najdou…, ale riskovali s chtíčem a vzrušením.
"Já…", řekl po dlouhém mlčení Sasuke.
Ale Itachi mu položil prst na rty, setřel z nich krev a sám ji olízl. Na to se starší z bratrů vzchopil, aby bratra opět položil na záda. Tvrdě ho přirazil k teplým parketám, lehce přirazil, ale následně tvrději, tvrději…stále přidával na prudkosti i rychlosti. Dalo by se to nazvat až děsivými přirážkami, během nichž Sasuke uronil nejednu velikou hořkou slzu bolesti. Tření jejich těl způsobil již druhou ejakulaci Sasukeho penisu, ale tření neustávalo, to způsobovalo až nepříjemný pocit pro mladšího z brášků. Začal skuhrat, kvílet, až hlasitěji sténat.
Itachimu bylo jasné, co dělá, proto přidával více a více, aby svého bratra jakýmsi způsobem vyprovokoval.
Nepříjemný pocit se stupňoval až k nevydržení. Sasuke zaryl své nehty tak silně, že Itachi na chvilku změnil svůj kamenný pohled na pohled muže, který se koupe ve vlnách slasti. Se zavřenýma očima tiše vzdychal a propůjčoval okolnímu vzduchu své vzrušení i potěšení.
Přirážel ještě rychleji, ještě silněji. Byl si vědom, že tak stejným způsobem zvyšuje rychlost tření jejich těl, že rychleji stupňuje Sasukeho nepříjemné dojmy jejich sexu, ale bylo mu to i tak trochu jedno.
Itachi vyvrcholil společně se Sasukem, ten už se udělal na hruď svého bratra po druhé.
"A teď…", začal mluvit Itachi ještě než opustil tělo svého milujícího sourozence, své druhé polovičky. "to ze mne ukliď.", pokynul na své tělo, silně obohacené spermatem bratra.
Sasuke se s posledními zbytky energie natáhl přes tělo svého bratra, jenž pochytilo slanou chuť od potu, jen aby slízal své vlastní ejakuláty z hrudě svého brášky, který si tento poslední slastný okamžik pečlivě vychutnával. Při tom mu Itachi brouzdal rukama ve vlasech.
O půl hodiny později už všichni čtyři snídali v kuchyni s úsměvy na tvářích a dárky za zády, až na Itachiho, který mu věnoval svůj dar už ráno…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hikari - san Hikari - san | Web | 27. července 2012 v 10:14 | Reagovat

dokonalý!!!!!! To není možný, já ani nevím co k tomu napsat, možná tak že to bylo ještě lepší než to minulý !!!! *-* ááá já chci taky slintající smajlíky :D :D prostě úžasný, tohle se ti fakt povedlo :)

2 Hikari - san Hikari - san | Web | 27. července 2012 v 10:14 | Reagovat

PS: díky, nečekala jsem, že se ti to bude líbit, protože je to celkem stará povídka a moc jsem se s tím ještě nerozepisovala :D

3 Hikari - san Hikari - san | Web | 28. července 2012 v 8:48 | Reagovat

Táák, můj (pře)drahý Elfele :D (doufám,  že se to tak skloňuje, nerada bych to napsala špatně :)
tentokrát mi to ani nevadí, protože za chvíli odjíždím na chatu a tam nebudu mít internet :) na blog nic psát nebudu, však oni to vydržej ty dva dny :D
Je mi jasný, že mi asi moc nepomůže, když si přečtu jednu kapitolu, ale budiž, chtěla jsem tě potěšit a je šance, že si přečtu i zbytek a předchozí povídku :D
Haha a kdo říkal že za pravdu se neděkuje coo :D Tvoje povídky jsou úžasný, takhle skvěle to nikdo nenapíše, tak by byl hřích to nečíst ! :) A já ti taky děkuji, protože v poslední době skoro jediný, kdo navštěvuje můj blog a čte povídky jsi ty :)
Máš se, taky bych hupsla do vody, ale má přijít studená fronta tak možná budeme zas mrznout :D to léto je celý nějaký popatlaný :D
Jinak se celkově mám velice dobře, zase jedu vlakem, tak možná budu mít nějakej novej úža nápad na úchylnou povídku :))
Měj se krásně, pa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama