Itachi a Sasuke 1

22. července 2012 v 15:11 | Elfel |  Jednodílové povídky
Název: Více než pouhá bratrská láska
Žánr: yaoi

Víte, trochu mne provokovalo čtení yaoi povídek mé kamarádky. Opravdu mne to hodně vyburcovalo k tomu, co jsemu ž dlouho neudělal. :-D ...ano...je tomu tak! :-D Napsal jsem další (ale tentokráte jednodílovou) yaoi povídku, plnou sexu a detailních popisů jejich projevů vášně. ;-) Mám díky bohu více nápadů a zrovna tuhle kombinaci z celého Naruta miluju nejvíce!! :-D Takže určitě bude ještě něco podobného, ačkoli... proč si něco nenechat na další yaoi povídku na pokračování? :-D .... tak, snad se vám to bude líbit. Snažil jsem se to udělat tak trošku ...rozepsané..tak uvidíte no.. :-D Ale povídám, kdo toto neupřednostňuje: Sasukeho a Itachiho "v jednom" spojení s HARD YAOI...vypadněte! :DDDD

Itachi a Sasuke 1

Malý Sasuke se rozběhl za svým starším bratrem s tou samou otázkou.
"Bráško, půjdeš se mnou dneska trénovat?", jásal, pln očekávání kladné odpovědi.
"Sasuke, pojď sem.", klekl si Itachi a jeho černé dlouhé vlasy svázané do copu se mu svezly po rameni. Jen co jeho malý sourozenec přiběhl s úsměvem na tváři, Itachi ho cvrnknul do čela a zmizel za zasouvacími dveřmi jejich domu, které vedli do zahrady s jezírkem.

"Sasuke? Máš už hotové úkoly?", volala na malého chlapce jeho matka, která akorát připravovala večeři.
"Ano Mami.", řekl zklamaným hlasem, když akorát přišel s popsanou stránkou sešitu do kuchyně za svou mámou.
"Je ti špatně Sasuke?"
"Ne,mami. Proč si se mnou bráška nechce hrát?", podíval se zklamaně svýma černýma očima do těch matčiných.
"Víš, Itachi má hodně práce a připravuje se na zkoušky. Nemá prostě čas."
Sasuke se zklamaně sesunul na židli.
Když jeho matka viděla to zklamaní v osamělých očích svého synka, přešla k mrazáku. "Chceš něco? Ale musí to zůstat naším tajemstvím, otec řekl, až po večeři."
"Hm!", oči se mu najednou rozzářily při pohledy na velkou zmrzlinu s příchutí jablka.

O dvě hodiny později přišel domů Itachi, jeho vysoká urostlá postava se rychle přenesla do kuchyně, kde postavila na linku velikou papírovou tašku s nákupem a vyslechla si matčino poděkování s jakým si krátkým proslovem.
"Bráška je zpátky!" hrnul se ke dveřím Sasuke. Ale dřív než stačil udělat třetí krok, už ve dveřích stál jeho bratr a akorát za sebou zavíral.
"Ty jsi řekl mamce, že si s tebou nechci hrát?"
Sasukeho úsměv rázem přešel a ztišil svůj hlas. "No, víš…, když ty mě vždycky jen bouchneš do čela a zmizíš. Nikdy si se mnou nejdeš hrát, ani trénovat."
"Tak… ty si chceš hrát?", zbystřil Itachi.
"Hm!", usmál se Sasuke, aniž by si uvědomil smysl, jakým to jeho starší bratr pojal.
Itachi ho rázně shodil na trvdou podlahu, tvořenou řadami parket tak skvěle připevněných, že jen pod obrovskou vahou by zavrzaly.
"Au!", procedil skrze zuby Sasuke, když dopadl na podlahu.
"Jste v pořádku chlapci?", zvolala matka z kuchyně.
"Jo! Sasuke jen zakopl o židli.", pohotově zareagoval Itachi a dál tiskl slabé ručky brášky k zemi.
Když Itachiho pravá ruka přejížděla přes hruď Sasukeho, z úst malého bratra se vydral vzlyk, následovaný několika vzdychy. Itachi bedlivě pozoroval jeho tvář i ústa, bedlivě sledoval jejich pohyby a dál posouval ruku níž, ale dotýkal se jen letmo.
Sasukeho pohyby bratrových rukou přímo elektrizovaly, paralyzovaly. Kousl se do rtů, aby nesykl, nezasténal moc nahlas. Po chvilce se u ranky objevovaly kapky rudé krve, jenž stékaly po jeho bradě, až na holou hruď.
Itachimu se zablesklo v očích. Shýbl se až na úroveň bratrové hrudi a celou stroužku krve slízl svým širokým, ale zároveň hbitým jazykem. Lízal ji pomalu, od posledního žebra jel až k prvnímu, pak opustil stopu krve a začal dráždit Sasukeho bradavky.
Ten už neudržel slast a hlasitě vzdychl. Naštěstí vařič na plotně začal děsivě prskat, a tak jejich matka nic nezaslechla.
"…bráško…", procedil Sasuke. Od jeho zavřených očí stékaly slzy.
Itachi stále kroužil jazykem kolem jeho bradavky dobrých pár vteřin, než se zase začal věnovat krvi, která opět nabrala na stopě. Malý proužek s červené kapaliny už byla až nad pupíkem, tam také začal brouzdat špičkou jazyka. Polkl nahromaděnou krev a opět se soustředil na polapení nežádoucího vetřelce.
Jemně se dotkl bratrovi brady, jazykem jí očistil. Jeho pravá ruka teď rýsovala jeho hruď, až k pánvi, odkud zamířila níž. Itachi se pomalu na bratra spouštěl, až si na něj lehl takřka plnou vahou a jazykem mu obkresloval rty od krve.
Sasuke vypustil další slastný vzdech na Itachiho obličej.
Itachi zaregistroval mentolovou vůni a další křečovité sevření očních víček jeho brášky. To vypovídalo že je mu to moc příjemné. Proto opatrně vpustil svůj jazyk mezi tenké rty svého bratra. Poletoval mezi úzkými řádky zubů, až se začali jazyky třít navzájem.
Sasuke zarýval prsty u nohou do bratrových stehen, ale ten nedal znát ani špetku bolesti a dál bratra líbal, prsty dráždil bratrovu hruď, hladil ho po bříšku, až zajel rukou za gumu jeho kalhot. Pomalinku je začal svlékat z těla svého malého brášky, který dostával první lekce lásky od svého staršího bratra.
Sasuke nasucho polkl knedlík v krku. Bratovi vlasy mu spadly na krk a jemně ho lechtaly na hrdle a levé klíční kosti.
Itachi si vychutnával svou pozici a nadále svlékal svého bratra. Navzájem na sebe vydechovaly mentolem obohacený vzduch.
Guma kalhot se smrskla, když se uvolnila ze Sasukeho kotníků. Itachi vycítil správnou chvíli a nenápadně vyklouzl bratrovi z dosahu jeho chtivých rtů. Brouzdal špičkou šikovného jazyka přes pravou bradavku, po výrazných žebrech, propadlém bříšku, až k Sasukeho připravenému penisu. Zároveň stále držel obě bratrovi ruce nad jeho hlavou.
Přejížděl vlhkým orgánem, tvořeným pouze svaly, po Sasukeho ,krví naplněné, houbovité tkáni. Nejprve z prava, jako děti lížou čokoládové okraje zmrzliny a pak ponořil do svých úst celý bratrův penis.
Sasukeho tělo se vzpřímilo a v záchvatu blaženosti se začalo zmítat. Itachi přitlačil na bratrovi zápěstí, až malý Sasuke procedil zakňučení podobné bitému psu.
Jejich matka naštěstí suveréně a nahlas nadávala na svůj sporák, o který si spálila ruku.
"Sasuke, jdu k doktorovi pro obvaz, hned jsem zpátky!", zvolala a vyběhla ven. Dveřmi šlo ještě slyšet její klení. "Co zrovna potřebuji není nikdy po ruce! K sakru už se vším!"
Ale bratr měl momentálně jiné zájmy, které by raději matka ani v nejhorším snu nechtěla vidět.
Slastně zasténal, vypustil další slzy.
"..bráško…mm….b-.." Itachi mu zakryl ústa.
Pohyboval rychle jazykem i rty, přidával na tempu, až pomalu nemohl zrychlit. Pak zase na moment zpomalil a nechal pracovat svůj mrštný jazyk. Olizoval sliny z bratrova penisu.
Sasuke se zprudka prohnul v zádech, celé své tělo napnul, až ani Itachi nemohl jeho ruce udržet a Sasuke ho shodil na sebe.
Itachi se po chvilce zvedl. Prohlížel své oblečení, až si hlasitě povzdychl. "Sasuke…", ukazoval mu oblečení, na kterém bylo Sasukeho ještě teplé sperma. Itachi ho slízl a tričko si sundal. Odhalil tak svému bratrovi hruď plnou svalů s párem táhlých jizev.
Znovu si lehl na Sasukeho.
"…bráško..", polkl Sasuke. "…emm.. já…", ale Itachi ho dlouze políbil a rozepnul si dlouhý zip u černých kalhot, pak si klekl mezi jeho nohy a pravačkou si ho přisunul blíže. Sasuke chtěl ještě něco říct, ale to už byl Itachi připraven si "hrát". Pomalu si zase lehal na Sasukeho zpocené horké tělo a s tím se do malého bratra vpouštěl čím dál víc. Podepřel se pravou rukou vedle Sasukeho hlavy, který momentálně brečel bolestí.
Itachi se nahnul k jeho uchu, olízl jeho boltec a s úsměvem na tváři řekl.
"Ale bráško…chtěl sis přeci hrát, ne?" skousl jemně okraj ucha.
Levou dlaní mu opět zakryl ústa.
S pomalými přirážkami na chladné zemi se stupňovala bolest, kterou Sasuke cítil. Bolelo ho to, ale on se té bolesti nebál, miloval ji, miloval svého bratra. Miloval svého bratra, jenže jiným způsobem, než Itachi miloval jeho.
"…bráško….prosím…", procedil mezerou mezi Itachiho prsty, ale ten jen přitlačil na svou dlaň. Na přirážkách přidával síly i intenzity, tím provokoval Sasukeho, jehož pláč byl už celkem dost hlasitý. Krev, která nyní proudily ze Sasukeho pozadí se linula i kolem Itachiho penisu, po jejich stenech a navzájem je spojovala jejich bratrská krev.
Poslední přirážka byl ukrutná, její rychlost i síla, při které se Itachi zabořil do svého bratra úplně, byla zároveň tou poslední. Vroucí sperma vytékalo kolem celého obvodu Sasukeho svěrače, po zemi.
Itachi se otřel do svého trička, zapnul si kalhoty a pohlédl na svého mladšího brášku. "Sasuke, měl by jsi si tu klidit ten nepořádek, než přijde matka.", mrkl na něj očkem a naposledy ho vroucně políbil na rty.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hikari - san Hikari - san | Web | 22. července 2012 v 21:12 | Reagovat

muhehe, koukám, že ses do toho dal velmi rychle, počkej, jdu se pohodlně usadit a přečíst si to :)
Jinak taky děkuju za chvály povídek, moc mě to potěšilo. Ty to zase vidíš z jinýho úhlu, protože jsi kluk, mě takový detaily jako flek od sperma v tu chvíli nenapadnou :D Ale teď se budu fakt snažit :D

2 Hikari - san Hikari - san | Web | 22. července 2012 v 21:20 | Reagovat

ááááh, tak to mě uplně položilo *-* nádhera, nádhera !!!! Koukám, že bez krve se to nemohlo obejít :D musím napsat taky něco brutálního, fakt se ti to povedlo ! :)

3 Hikari - san Hikari - san | Web | 22. července 2012 v 22:02 | Reagovat

není zač :) A já se těším víc, neměls to psát, teď nebudu spát, než to napíšeš :D To já sem tady závislák :D

4 Mel Mel | Web | 30. srpna 2012 v 17:37 | Reagovat

uuu :D to bolo perfektne :D

5 Maggizee Maggizee | 10. února 2014 v 19:41 | Reagovat

Tak to mě dostalo...

6 AlbertGon AlbertGon | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:27 | Reagovat

The prostate is an essential a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all types of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections via other regions with the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to establish what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some of the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations each week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to take to ensure a wholesome prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must go for prostate examination at least one time 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama