Colleen Houcková - tygrovo prokletí I.

29. července 2012 v 15:38 | Nameya |  Recenze knih
Tygrovo prokletí
Colleen Houcková
"Vášeň. Sudba. Čest. Byli byste ochotni to dát na misku vah, abyste mohli změnit svůj osud?"
MV: Praha
RV: 2012
N: CooBoo
Obálka:
Anotace: Sedmnáctiletou Kelsey by nejspíš ani ve snu nenapadlo, co jí čeká tohle léto; že se bude pokoušet zlomit tři sta let starou indickou kledbu. A to se záhadným bílím tygrem Renem. Nadruhé straně zeměkoule. Ale přesně to se stane. Kelsey je vtažena do dobrodružství, kde na ni čekají temné síly, prastará magie a mystikou zahaleny světy, v níž není nic takové jako se na první pohled zdá. Nakonec musí riskovat vše, aby pochopila dávné proroctví a mohla tak kledbu zrušit navždy.
Spoilery: Kelsey mě nehorázněnaštvala, když odmítla Rena!!!!!!!!!!!! Tohle tuhle knihu postaví do příští Top týden!
Názor: hrozně se mi líbili ty indické legendy a příběhy co se tam odehrávaly. Bylo to velice pěkné...zajímavé, něco jiného.
Ale nadruhou stranu strhávám bod za její neschopnost! Možná udělala dobře, že nakonec pláchla, ale myslím, že to nebyl dobrý plán, rozhodně je mi Rena líto a Kelsley teď nechápu. Protože všechno dělá pouze ze strachu... Namlouvá si sice očividné a dalo by se říct že i pádné výmluvy proč s ním nezůstat, ale jde z jejích pocitů jasně najevo, že se pouze bojí s Renem zůstat! Proto nechápu její zbrklý útěk domů, kde ji zřejmě buď vyvraždily pěstouny (Lokeš) anebo Nilima je na zlé straně...kdo ví? Asi si opravdu budu muset přečíst i dvojku :D i když jsem na Kels divoce rozzuřená, jak tygr :P
Hodnocení (0/5):
3/5
Jinak děj je celkem dooost akční, takže pro mě aspoň chvilkový ráj na zemi, kromě toho pitomého Kelsleyna rozhodnutí bylo všechno pěkné :)
Doba čtení: dva dny (vyšla jsem z formy :D)
Nameya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama