Áno, zahraj to divadýlko znovu, prosím! Ta role ti fakt jde!

30. července 2012 v 20:30 | Elfel |  Deník Elfela
"Áno! Áno!", ozývá se bouřlivý potlesk nadšeného publika na konci představení. "A ještě jednou! Prosím!", ozývají se další hlasy některých s diváků, jejichž nápadu se chytli lidé až vpředu sálu.


Tak to by byl úvod. :-) Kdepak, není to žádná povídka ;), jen mé pocity ohledně sestry.

Udivují mne lidé, co 'musí' mít do roka 3 zbrusu nové mobily! Jeden sony ericsson, co si sestra vydupala, jelikož jsem ho dostal před 4 roky já. Pak dostala nový, stejný, protože ten předchozí totálně zdemolovala- nešel display. Následně na to dostala k vánocům zbruuusuu novou Nokii (s qwertz klávesnicí v nádherné zlato krémové barvě!).
Jako opravdu, nemám co dodat :D. Nejen že mi rodiče slibujou druhým rokem notebook, který jsem mimochodem měl dostat za mé skvělé vysvědčení- a proto jsem taky dřel jako rpase, abych to dostal- a jako ho-no!? To samé s mobilem, co jsem si přál-...už jsem to přestal počítat :D. A sestra si přeje tři mobili a každý drží po týdnu v ruce... LOL!? Ehm...
Tak tedy..., co se týče divadélka dnes :D...to mne rozsekalo úplně!

Včera (jen tak ještě trochu odběhnu, ale souvisí to s tím), za mnou sestra přišla.
[Tátovi končí smlouva s O2, takže mu nabídli jakési nabídky s volnými minutami zdarma, počty SMS zdarmaz a jeden týden + mobily za 1kč, ale bude platit nějakou danou částku měsíčně...]
Tákže přišla a prý (doslovně cituji!):
S (sestra): nebude ti vadit, když by mi mamka ten mobil dala?
Já: Cože? Ona ti ho dá?...
S: Jo, asi jo
Já: Ne! (ironiee, ale to moje malá sestřička nikdy nepozná, ani můj úšklebek neviděla? :D tak je slepá! a to víc než patrona)
S: Díky!" odkráčela se smíchem na rtech a já se nestačil divit, jak je blbá nebo to jen hraje. Ale hrála to luxusně, stále ale málo luxusně, oproti dnešku. Dneska vyrukovala na mamku takovým způsobem...no čtěte dál!!

Ták..., jsem v O2, sestra si šla do opravny se svou Nokií, kterou za ten moment, co se dozvěděla o mobile, zdemolovat- zvonek- nejde ji jakýkoli zvuk :D...hmmm... a my s taťkou vybíráme mobil pro mamku k narozkám (opožděně, ale ano :) ). Vybrali jsme SAMSUNG GALAXY POCKET. Asi si řeknete, ež SAMSUNGY jsou sračky, taky jsem si to myslel. Ale... když se o něco staráte, vydrží vám to věčně- to že nějaká 13tiletá holak rozbije NOKII :D -má sestra-...no nesmeknete? :D
Galaxy pocket mne dost zaujal. Je velmi citlivý,..mneo sobně baví si hrát s dotykáči. Nechtěl jsem se mamky ptát, jestli mi ho dá, ale řekl jsem jí toto:
"Hele, mami, až tobě skončí ta smlouva, jó, posloucháš?"
"Hmmmmm", smála se na ten mobil, a lekla se, když psala pin ao mylem snížila hlasitost- ono to vydá ten zvuk. Lekla se způsobem, že ji to málem vypadlo z ruky.
"Tak by jsi si mohla vzít stejný tarif jako má taťka a vzít si i tento mobil. Co povídáš?"
"Uvidíme, uvidíme."
"No já jen, že bych nerad viděl další suprovej mobil v náruči své sestry. Obzvlášť, když je to dotykáč. Podívej se, co provedla se třemi mobily za necelej rok!! A dotykáč?"
"No normálně, to ti povím! Ona se rozbrečela, dkyž jsem jí řekla, že jí ho nedám!"
"TO si děláš prdel?"
"Ne!"
Tak to mne opravdu ale opravdu rozsekalo!! Sestři, zasloužíš si víc, jak ten nejbouřlivější potlesk všeho živého na světě!! :D Jako brečet mamce o to, aby ti dala její dárek k narozkám.. :D Lepší lest bych nevymyslel ani já!!! :D Já už bych ti nesvěřil ani pevnou linku! ;)* Neříkám, že nejsi dobrá ségra, ale koukej se krotit :* Přála sis Pepu, máš Pepu, furt kvuli němu bulíš, rozejít se s ním nechceš, i když ti to radí i mamka (a víš, že si ho docela oblíbila). JE to lhář a debil! Když se k tobě neumí chovat slušně. (Ty se ale ke svým věcem nechováš o dost líp, ty se jim totiž ani neomluvíš!) :D

No ehm.... teď jsem mluvil s mamkou a učil jí s tím mobilem. Děsně mě baví učit v této technologii sebe a ještě s tim stíhat učit druhé, obzvlátě mojí mamku xDDD To by jste museli vidět, aby jste pochopili...prostě... kam se hrabe COMEBACK, HIMYM, SIMPSNOVI,... :D ti nemaj naší mamce s dotykáčem aniii po paty. :D
To je samé:
"Héééj! CO to ... kurva co jsem to... Óňóoooooooooooooooo! Kde siiiiii??" nebo "Dopiče vra´t se! Slyšíš!?" :DDD
Mami, je to Chytrý telefon, ale mluvit neumí :D.

Tak ;) Frčím dopsat Hon a vrhnotu se na novou yaoi povídku :D Tak adios!

___
Prázdniny
--------------------------
Tak užívám si je už jak se tak dá říct: naplno. Konečně mám evškeré učebnice! Prsty sedřené a rozřezané od tenkých uší těžké igelitky. Už jsem si tak pročítal učebnici První pomoci, halédl do Biofyziky (to bude něco lidi! :D, chci zpátky svou fizyku ze základky! :D) a letmo do Somatologie. Už se mco těším do školy :-))). Je to možná divné, že se teenager těší na učení, ale i když si na to většinou stěžuju, mám to rád ;).
Prázdniny si užívám na slunci, v bazénu, s učebnicí nebo knihou v ruce :D. Napíšu ještě recenzi an Narnii- poslední bitvu a frčím! :D ADiooos!

Užívejte si druhou polovinu prázdniny nejlépe, jak dovedete, protože všechno hezké jednou skončí! :DVáš...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cookie Cookie | Web | 1. srpna 2012 v 23:33 | Reagovat

3 mobily za rok? To si děláš srandu ne? Já mám jeden už dva roky, přežil všechno a jsem s ním spokojená xD

S tím učením...není to divný. My máme na gymplu informatiku až od osmičky, a jak jsem otevřela tu učebnici, dostala jsem půlhodinový záchvat smíchu. S těmi osnovami už bych mohla hned odmaturovat xD Jeden z mála předmětů, do kterých se těším...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama